Kotníkové boty na podpatku se vrací do módy


Kotníkové boty na podpatku s otevřenou špičkou se začaly vyrábět již v první polovině dvacátého století jako obrovský módní hit. Již tehdy se těmto modelům dámského obutí dařilo podtrhnout krásu ženských nohou, což umožňoval vysoký podpatek ve spojení s elegantním tvarem obuvi zaklesnutým těsně pod kotník.

dámská obuv

Zvýrazněný kotník – elegance ženského chodidla vyniká ve spojení s kotníkovým kloubem, považujeme jej za jeden ze sexy symbolů a je-li kotník dobře patrný, což je u kotníkových bot běžný standard, máme tu velice smyslnou http://zeny.e15.cz/clanek/laska-a-vztahy/smyslnost-neboli-senzualita obuv, vhodnou pro celou řadu příležitostí. Mezi kotníkovými botami naleznete více typů modelových řad.

červené boty

Sekretářka a hosteska – umíte si představit, jak komické by to bylo, kdyby sekretářky ředitelů firem a hostesky obsluhovaly své hosty či nadřízené v teniskách, v bagančatech nebo v gumových galoších? Pro tyto účely se nejvíce hodí právě kotníkové boty, například Pleaser Seduce-458 anebo Pleaser Pink Label Chloe-11. Působí velice robustně, ale zároveň křehce, a jsou-li opatřené šněrováním či zipem, dodávají svému vzezření jistý šarm a půvab s erotickým podtónem.

Společenské události – vernisáže, promoce, svatby, oslavy narozenin, firemní rauty – to vše jsou báječné příležitosti obout společenskou obuv, která se dobře hodí k mnoha typům šatů a sukní. Mohla by to být například modelová řada Amuse v působivé bílé barvě.

Sexuální hrátky – mnoho mužů si nedokáže představit milostnou předehru bez vhodné dámské obuvi. Těší se na okamžik, až ji začnou pomalu a zlehka vyzouvat, a právě k tomu by bylo zajímavé využít vlastnosti i vzhled sexy kotníkových bot Pleaser Delight. Osloví vás tím, jak jsou transparentní. Spatříte v nich ženské chodidlo v celé své kráse od paty až po špičky prstů a tomuto erotickému okouzlení dodá šmrnc i průhledná platforma a extrémně vysoký podpatek.