Konečně možnost vyjít bez podprsenky


Může se to stát realitou, i když už vám zrovna není dvacet a vaše poprsí má nejlepší léta za sebou, zejména po dětech, nic nedrží tam, kde má a vy si absolutně nedokážete představit, že byste opustila prostory vašeho bytu oblečená jen na půl, tedy bez klasické podprsenky, protože si myslíte, že by se vás okamžitě venku všichni kolemjdoucí lekli. Ale nemusí to tak být, pojďme se podívat na jednu novinku, která už zas takovou novinkou není, ale pro vás být může a rozhodně vám to třeba vytrhne trn z paty v tomto směru. Určitě máte v šatníku nějaká trička, halenky, topy nebo šaty, které nemají ramínka a nosí se s odhalenými ramínky, což i už ale netroufnete, přesto si je tam necháváte takzvaně pro strýčka příhodu, co kdyby někdy ta příležitost byla.

pásky

Tento článek vám přiblíží inovativní věc, kterou jsou naprosto praktické a flexibilní pásky na prsa. O co jde? Jde o to, že si díky těmto textilním popruhům umístíte prsa tam, kde je chcete mít, aniž byste musela použít podprsenku. Není to skvělé? Samozřejmě vás možná napadne, zda nebudou dráždit kůži, ale jsou hypoalergenní a zdravotně nezávadné. Na jejich odinstalování si navíc můžete pořídit praktický sprej, který vám to velice usnadní. Dále také Litfies mají v nabídce ochranné nálepky na bradavky, takže skutečně všechno může jít hladce a vy si tak konečně můžete obléci šaty, které jste třeba nechala ve skříni už deset let a po celou tuto dobu neměly šanci se s vámi někam podívat.

žena

Zejména tuto skvělou a praktickou vychytávku užijete zejména v letním období, kdy si to doslova žádá o nenošení podprsenky, která vás akorát škrtí, potíte se v ní, a navíc vypadá velice nevkusně pod oblečením, když vykukuje, zejména, pokud má podprsenka jinou barvu než oblečení, které máte na vrchu a které odhaluje třeba i kousek spodního prádla, není to hezké a už se to dávno nenosí. Dopřejte si dekolt, který ocení muži i ženy, protože budete vypadat skvostně na jakékoli akci.